Karaiby czartery jachtów

                                                WYNAJEM I CZARTER JACHTU, KATAMARANU - KARAIBY

CZARTER JACHTU NA KARAIBACH W NAJNIŻSZEJ CENIE!wynajem jachtów kontakt

Już dziś wybierz i wynajmij jacht na wakacje na Karaibach 2019!

Do 31 STYCZNIA najbogatsza oferta jachtów,
zniżki za wczesną rezerwację jachtu nawet do 30%!Karaiby to  wyspiarski region na Morzu Karaibskim.
Wyspy tworzą łuki wyspowe, wyznaczające północną i wschodnią granicę Morza Karaibskiego.
Wyspy Karaibskie składają się z Wielkich Antyli na północy i Małych Antyli na południu i wschodzie (w tym Wyspy Zawietrzne) są częścią Indii Zachodnich, do których zaliczany jest również  Archipelag Bahamów.

Żeglarsko rejon ten jest bardzo popularny nie tylko wśród Polaków, również wśród innych nacji, dzięki czemu jest tam doskonale rozwinięta baza czarterowa.
Na największych i skomunikowanych ze światem wyspach można realizować wynajem, czarter jachtów jednokadłubowych i katamaranów. Rozpiętość cenowa jest bardzo duża.
Końcowa cena zależy of rozmiaru jachtu, terminu i lokalizacji.
Najlepiej wysłać zapytanie o czarter jachtu, a my przygotujemy propozycje na czarter jachtu.
Szczepienia nie są obowiązkowe, zaleca się szczepienie na: żółtaczkę, tężec, dur brzuszny.

Żeglarsko najlepiej Karaiby odwiedzić od października do początku kwietnia.
Zdarzają się wówczas krótkie intensywne deszcze (15-20 min.) niemniej nie przeszkadzają w żegludze, a raczej przynoszą ochłodę i uczucie orzeźwienia.

Od lipca do października pojawiają się na Karaibach huragany, największa ich koncentracja to sierpień i wrzesień.

Kierunek i siła wiatru determinowana jest przez pasat (NE +/-40st.; 4B +/-2B)

Wyspy, na które bardzo łatwo znaleźć połączenie to
Saint Martin, Martynika, Puerto Rico, Gwadelupa, Bahamy, Kuba.

Są to idealne wyspy do rozpoczęcia i zakończenia rejsu jachtem.
Znajduje się na nich dużo baz czarterujących jachty.
Poniżej krótka charakterystyka najciekawszych wysp oraz informacja o jachtach na nich dostępnych.

 

czartery jachtów puerto rico czartery jachtów brytyjskie wyspy dziewicze czartery jachtów antigua
Puerto Rico Brytyjskie Wyspy Dziewicze Antigua
czartery jachtów martynika czartery jachtów gwadelupa czartery jachtów saint martin
Martynika Gwadelupa Saint Martin
czartery jachtów saint vincent i grenadyny czartery jachtów bahamy czartery jachtów kuba
Saint Vincent i Grenadyna Bahamy Kuba

Czartery jachtów Karaiby

 

wypożyczenie katamaranu Puerto Rico, Fajardo czarter jachtu żaglowego

Puerto Rico

Puerto Rico gościnne dla żeglarzy jest w porze suchej - od grudnia/stycznia do kwietnia. Od kwietnia do listopada/grudnia - nad wyspą przeważają deszczowe chmury. Na Puerto Rico najlepiej wyczarterować jacht w Fajardo. Dostępne tam są jachty takie jak:

 Lagoon 42 - 4 kabiny, Lagoon 45 F - 4 kabiny , Lagoon 56 - 5 kabin

Aby sprawdzić aktualne ceny z wszystkim dostępnymi zniżkami uzupełnij nasz formularz. Wyślemy do Ciebie ofertę spełniającą Twoje kryteria na czarter jachtu w Puerto Rico.

czarter jachtu BVI, wynajem katamaranu Brytyjskie Wyspy Dziewicze, katamaran Tortola

Brytyjskie Wyspy Dziewicze

Kolonialne domy, krzewy hibiskusa, gigantyczne granitowe głazy The Baths, zatopiony statek The Rhone - to największe atrakcje Brytyjskich Wysp Dziewiczych. Wszystkie dostępne do zwiedzenia podczas rejsu jachtem lub katamaranem.

Wyczarterować tam jacht można z miejscowości Tortola. Dostępne są jachty jednokadłubowe i katamarany. Ze względu na ukształtowanie dna i liczbę kotwicowisk, polecamy katamarany. Posiadamy w ofercie katamarany Bali 4.0, Bali 4.5, Helia 44, Catana 55, Lagoon 42, Lagoon 52, Saba 50 i inne. Wyślij formularz, a my przyślemy Ci jachty i czarter jachtów dostępnych aktualnie w miejscowości Tortola.

rejsy Antigua, katamaran Karaiby, rejsy rodzinne na Karaibach

Antigua

Położona w archipelagu Małych Antyli należąca do Wysp Nawietrznych. Należy do kraju Antigua i Barbuda ze stolicą w Saint John's.Odkrył je Krzysztof Kolumb, a skolonizowała Anglia. Do tej pory widoczne są silne wpływy brytyjskie i hiszpańskie. Język urzędowy to angielski, ruch na lądzie panuje tutaj lewostronny. Dostępne tutaj jachty to  katamaran Lucia 40, jacht Dufour 52 GL, Katamaran Bali 4.3 i katamaran Lagoon 42. Zapytaj o aktualną cenę na czarter jachtu w Antigua uzupełniając formularz. Propozycje jachtów wyślemy w 24 h.

czarter jachtu Martynika, czarter katamaranu Martynika,

Martynika

Należąca do Wysp Zawietrznych Martynika jest położona w samym centrum Karaibów. Baza czarterowa w Le Martin jest największa na całych Karaibach. Polecamy wyczarterować jachty 8, 10, 12, 14 osobowe. W swojej ofercie posiadamy modele takie jak:  Bali 4.5, Bali 4.0, Catana 55, Lagoon 42, Lagoon 52, Saba 50 i inne. Wyślij formularz a my przyślemy Ci jachty dostępne aktualnie na Karaibach

Z Martyniki warto rozpocząć rejs w kierunku Gwadelupy (130 Mm), Dominiki (90 Mm), St. Lucia (25 Mm). Wyczarteruj jacht na Martynice przez Octopuscharter, a wyślemy Ci szczegółowe propozycje tras rejsu!

jachty Gwadelupa, czartery katamaranu Gwadelupa, Pointe-a-Pitre czarter jachtu

Gwadelupa

Jest wyspą pochodzenia koralowego i wulkanicznego, lasy tropikalne zajmują 39% jej powierzchni. Na wyspie znajduje się czynny wulkan. Należy do terytorium zamorskiego Francji. Jacht tutaj najlepiej wyczarterować z miejscowości Poite-a-Pitre. Dostępne tam mamy jachty Dufour, Oceanis 41, Oceanis 48 oraz katamarany katana 42, Lagoon 43, Lagoon 52. Wyślij zapytanie na czarter jachtów  Gwadelupa przez nasz formularz, a my przygotujemy ofertę idealną dla Ciebie.

czarter jachtu St. Martin, czarter jachtu St. Maarten

Saint Martin

Terytorium zamorskie Francji utworzone w 2007 roku. Do tego czasu wyspa była częścią Gwadelupy. Aktualnie jest to wyspa w połowie francuska, a w połowie holenderska. Dostępne są na nią międzynarodowe połączenia lotnicze i znajduje się dużo baz czarterowych, przez co od niej można rozpocząć swój rejs po Karaibach.

Dostępne są tam katamarany 8, 10, 12, 14 osobowe. W swojej ofercie posiadamy modele takie jak:  Bali 4.5, Bali 4.0, Catana 55, Lagoon 42, Lagoon 52, Saba 50 i inne. Wyślij formularz na czarter jachtów w Saint Martin, a my przyślemy Ci jachty dostępne aktualnie na Karaibach

rejs Grenadyny, katamaran Grenadyny, jachty na Grenadynach

Saint Vincent i Grenadyny

Wyspa przypraw i mieszanka kultury brytyjskiej i francuskiej - to dwa charakteryzujące to państwo opisy.Oprócz pięknych plaż na St. Vincent warto obrać kurs na wyspę Young, gdzie jest najdrobniejszy piasek na świecie.

Żeglarze - nurkowie - powinni koniecznie odwiedzić Anchor Reef, która znajduje się w setce najpopularniejszych miejsc do nurkowania na świecie, ze względu na bogactwo fauny zamieszkującej tutejszą rafę koralową. Grenadyny to wymarzona lokalizacja na morski rejs jachtem, dlatego zapraszamy do czarteru jachtu właśnie tutaj. Jacht wyczarterować można z wyspy St. Vincent i Bequia.

Dostępne są katamarany oraz jachty jednokadłubowe 8,10,12 osobowe. Wyczarterujecie u nas jachty Dufour, Beneteau, Lagoon 39, Lagoon 42, Nautitech 46. Dobrze zacumować na największej z wysp i wybrać się na pełną wrażeń wspinaczkę na wulkan, przemierzając tropiklany las. Koniecznie trzeba też wybrać się do wodospadów Baleine'a. Wyczarteruj jacht w Saint Vincent i Grenadyny u nas i rozkoszuj się urokami Grenadyn.

 

Bahamy czarter jacht, Nassau czarter katamaranu, rejsy Bahamy

Bahamy

Nazwa "Bahamy" pochodzi od hiszpańskich słów "baja mar", czyli płytkiej wody lub morza. Tylko 30 z 700 wysp Bahamów jest zamieszkałych, przez co Bahamy kryją wiele zagadek i ciekawostek.

Wyspa absolutni wyjątkowa to Pig Island  - wyspa świń. Zamieszkują ją świnie najprawdopodobniej przywiezione tam przez marynarzy.  Z kolei na Pink Sands Beach na Wyspie Portowej Różowy znajdziecie różowy piasek plaży to mikroskopijne otwornice (foraminifera), o jasnoróżowych lub czerwonych muszlach.

Pod wyspami ciągnie się korytarz setek jaskiń. To efekt erozji wapienia podczas zlodowacenia. Jest jeszcze jedna geologiczna ciekawostka. Dean’s Blue Hole na zachód na Long Island to druga na świecie najgłębsza podwodna, morska kawerna, osiągająca głębokość 202 m.

Port Nassau był popularnym przystankiem dla piratów, którzy tutaj świętowali swoje rabunki 🙂 I Ty odwiedź Bahamy i zobacz na własne oczy opisane wyżej ciekawostki. Wyczarterować jacht można tutaj ze stolicy wyspy Nassau i z mariny Marsh Harbour na wyspie Great Abaco. Do wyboru mamy dla Ciebie katamarany np. Lagoon 42, Lagoon 45, Lagoon 62(!)  i jachty jednokadłubowe, np. Oceanis 41. Wypełnij formularz, a my znajdziemy jacht idealny dla Ciebie! Czarter jachtów Bahamy!

 

Kuba rejs katamaranem, Kuba czarter jachtu, czarter katamaranu Kuba

Kuba

Rejs na Kubie to przygoda. Ląd jest kulturowo i przyrodniczo bardzo zróżnicowany. Można tam spędzić kilka tygodni jeżdżąc i odkrywając tajemnice tego kraju. Nas póki co interesuje linie brzegowa;) która jest tam bardzo urozmaicona. Do odwiedzenia mamy liczne półwyspy (m.in. Zapata) i zatoki (największe to Batabano i Zatoka Świń). Na Kubie jachty mamy dostępne z mariny Cienfuegos. Czarterujemy tam jachty jednokadłubowe i katamarany tylko od sprawdzonych armatorów. Dostępnych jachtów jak na tę lokalizację jest dużo, bo ponad 40. Już niedługo na stronie ukaże się nasza relacja z rejsu Sylwestrowego właśnie na Kubie!

Chcesz też spędzić tam tydzień lub dwa? Zapraszamy do wynajmu i na czarter jachtów na Kubie. Uzupełnij formularz, a my prześlemy jacht który z pewnością Ci się spodoba!Otrzymaj listę aktualnych jachtów z dostępnymi zniżkami!

Typ jachtu:

żaglowymotorowykatamaran

Termin:

Liczba kabin:

Liczba osób:

Jacht nie starszy niż:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Octopus Charter z siedzibą w Zabierzowie, przy ul. Gazowej 11, w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie

[recaptcha]