O nas

 

wynajem jachtów żaglowychwynajem jachtów motorowych

Szukasz jachtu idealnego na wakacje? Planujesz rejs w Chorwacji, wakacje na jachcie na Morzu Śródziemnym, czy wypoczynek na katamaranie na innym ciepłym akwenie?

Octopus Charter ma dla Ciebie czarter jachtów w pakiecie z kilkoma niezbędnymi usługami, zarówno dla początkującego jak i doświadczonego skippera. Nasze jachty czarterowane są bez konieczności płacenia kaucji. Za to z ubezpieczeniem, które będzie gwarantowało Tobie i Twoim bliskim bezpieczną żeglugę. Mamy dla Ciebie kilka propozycji trasy waszego wakacyjnego rejsu, dzięki czemu Ty oszczędzasz czas na jego przygotowanie. Oferujemy opiekę doświadczonego kapitana, kiedy tylko będziesz chciał się skonsultować, od wyboru jachtu, po zdanie jednostki w marinie – 24/7.

To wszystko składa się na gwarancję, że Twojego wypoczynku nie zepsują niespodzianki czyhające na jachtach, których nie znasz i akwenach, po których nie żeglowałeś. My sprawdziliśmy je dla Ciebie.

Dlaczego my?

Oferujemy czarter jachtów na wszystkich akwenach. Posiadamy dostęp do baz danych skupiających wszystkich najlepszych armatorów. Kilka kliknięć dzieli nas od wyszukania dla Ciebie idealnego jachtu. Nasze ceny zawierają w sobie zniżki nawet do 40%.

Czarterując jacht z nami dostajesz numer awaryjny, pod który możesz dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Podpowiemy w jakiej marinie spędzić noc, gdzie płynąć w oparciu o świeżą prognozę, co zrobić jeśli jacht doznał uszczerbku. Nawet jeśli zamówisz w Palermo pizzę hawaii z podwójnym ananasem i pół wsi będzie cię chciało za to ukatrupić - w Twoim imieniu porozmawiamy z burmistrzem, aby załagodzić sytuację.

Dobre planowanie to połowa sukcesu, pogodę jednak zaplanować ciężko. Jeśli nie jedziesz na Kanary, nie jesteś w stanie powiedzieć, że będzie wiało 4-6 z NE. W oparciu o aktualną prognozę w trakcie rejsu podpowiemy Ci gdzie płynąć, aby żegluga była bezpieczna i przyjemna dla Twojej załogi.

Niezależnie gdzie płyniesz, jesteś naszym klientem, więc chcemy abyś wakacje spędził bezpiecznie. Przed czarterem zapytamy Cię o planowaną trasę, i jeśli w naszych prognozach zobaczymy jakieś zagrożenie, wyślemy Ci sms na numer kontaktowy. Jeśli chcesz codziennie rano dostać prognozę na akwen po którym żeglujesz, daj nam znać. Z przyjemnością i za darmo wyślemy Ci każdego ranka smsa z prognozą pogody.

Zapomnij o kaucji! Do każdej oferty czarteru jesteśmy w stanie przygotować ubezpieczenie kaucji. Koniec z chodzeniem na palcach i zastanawianiem się czy nowy piękny lakier na paznokciach Twojej Pani nie zostawi śladów na pokładzie. Dodatkowo możemy Ci zaproponować ubezpieczenie skipperskie OC, NNW, ubezpieczenie od ochrony prawnej. Wiemy z czym to się je, i nie władujemy Cię na minę w stylu ubezpieczenie całej załogi na sumę 10 000 PLN podczas rejsu na Karaibach – a wiedz, że są firmy, które tak robią.

Chcesz się szkolić? Może masz patent, ale chciałbyś ugruntować wiedzę i rozwinąć umiejętności? Zapraszamy do Ocean Team Sailing School – subiektywnie najlepszej szkoły żeglarskiej w Polsce! Sam w niej szkolę, więc za jakość i profesjonalizm mogę ręczyć!

Wracasz do nas? Cieszymy się i na kolejny czarter zaproponujemy ci ofertę ze specjalną zniżką. Cenimy lojalność naszych klientów, jednocześnie będzie na miło jeśli polecisz nas swoim znajomym!

Kto za tym stoi

Nazywam się Piotr Nikiel i od 16 lat zajmuję się żeglarstwem. Jestem kapitanem jachtowym i instruktorem żeglarstwa.

Od ponad 10 lat przemierzam morza i oceany. Tysiące godzin w rejsach na różnych jachtach nauczyły mnie, że każdy żeglarz pożąda czegoś innego. Opłynąłem całą Europę, przemierzyłem Atlantyk, odwiedziłem wiele egzotycznych wysp, ale miałem też okazję zawitać na pewien śmierdzący żaglowiec 🙂 - tak to w Polsce bywa. Przeszkoliłem setki osób z różnych dziedzin począwszy od intensywnych manewrówek, a na radiooperatorach LRC skończywszy.

Pływałem zarówno na standardowych jachtach czarterowych, luksusowych superjachtach jak i spartańsko urządzonych ścigaczach oceanicznych. Orałem samotnie Bałyk w ramach Wielkiej Żeglarskiej Bitwy o Gotland. Współtworzyłem jedną ze szkół żeglarskich w Polsce. Mam doświadczenie, więc możesz mi zaufać.

czarter jachtów motorowych

Czym się zajmuję?

Organizuję rejsy i szkolenia zarówno dla studentów, lekarzy, marynarzy, budowniczych mostów, biznesmenów, prawników, inżynierów, operatorów, informatyków, marketingowców, rodzin z małymi dziećmi i wszystkich innych, dla których żeglarstwo jest pasją.

Wiem, jaki jacht przygotować dla rodziny z dziećmi w Grecji, a jaki dla grupy znajomych na Morzu Północnym. Wiem, że Twoje wakacje są ważne, dlatego ważne jest gdzie i na jakim jachcie je spędzisz. Wiem, że najgorsze to przejść cały pirs w marinie w poszukiwaniu naszego jachtu, oglądając inne piękne łodzie i na końcu ujrzeć, pożółkłą starą łódkę, po  czym przez tydzień chodzić po jachcie z narzędziami i wszystko naprawiać, zastanawiając się czy było to warte 100 EUR oszczędności w cenie czarteru.

Wraz z zespołem stworzę ofertę zaspokajającą Twoje oczekiwania. Czarter w Chorwacji, rejs ze skipperem w Grecji, a może indywidualne szkolenie na Wyspach Kanaryjskich? Wybierając czarter jachtów przygotujemy dla Ciebie trasę, podpowiemy co zobaczyć, a jakich miejsc unikać, otrzymasz również numer telefonu awaryjnego, czynny 24h na dobę w razie gdyby coś się stało i potrzebowałbyś pomocy.

A więc do dzieła

po prostu do mnie napisz: