Cyclades / Grecja

Cyclades
CZARTER JACHTU CYKLADY, WYNAJEM JACHTU MYKANOS, JACHT SANTORINI, REJS PO CYKLADACH

Cyklady

Cyklady to 10 fascynujących i różnorodnych wysp Morza Egejskiego. 10 - największych, bo wysp na Cykladach jest znacznie więcej. Santorini, Mykanos, Naksos, Paros, Milos, Amorgos, Folegandros, Tinos, Ios, Serifos - to te, który każdy żeglarz dostrzeże na swojej trasie.

Jachtem najlepiej wypłynąć z Ateny -w kierunku Milos. Tam zwidzić wyspę, a przede wszystkim zobaczyć kolorowy portem Klima z wykutymi w skale garażami dla łodzi- widok obłędny. Następnie udać się w kierunki  Folegandros, a noc zacumować na Santorini  popijając ichniejsze  VinSanto. Następnie kontynuować rejs na północ w kierunku Paros i Naksos, później Mykonos, gdzie (uwaga) powiać może Meltemi i na koniec odwiedzić Tinos i spłynąć do Aten.

Santorini to czubek podwodnego wulkanu. Wyspa przyozdobiona białymi domami z niebieskimi dachami i okiennicami. To także klasztor Profitis Ilias na szczycie wyspy, wykopaliska w Akrotiri oraz malowniczo położoną na klifie osadę Oia. Jachtem zacumujemy tam w porcie Santorini Yachting Club.

Paros to złote piaski, Mykonos jest dość  kosmopolityczne, a Tinos, Amorgos czy Folegandros to malutkie porty zdala od zgiełku miasta. Grecja to kraj który na wyspach pokazuje swe piękno, dlatego najlepiej zwiedzać ją jachtem. Jakim ? Najlepiej idealnym dla Twojej załogi? Lubisz przechyły wybierz monohula. Chciałbyś wybrać się na spokojny rejs z dziećmi wynajmij katamaran. Do wyboru mamy jachty z portów Milos, Paros, Mykanos, Santorni.  Sprawdź naszą ofertę wypoczynku na jachcie w Grecji!

Mariny w tym regionie

Ulubione Porównaj
Loading