Czarter Jachtu Malij Losinj, Wakacje na Jachcie Istria, Chorwacja

Mali Lošinj, HR

GPS:
latitude: 44.543784
longitude: 14.460973


Czarter Jachtu Malij Losinj, Wakacje na Jachcie Istria, Chorwacja

Czarter Jachtu Malij Losinj

Marina Malij Losinj zlokalizowana na wyspie w samym środku północnego Adriatyku. Piękna, wiecznie zielona wyspa Lošinj jest rajem dla żeglarzy właśnie ze względu na zróżnicowane wybrzeże zdobione przez liczne zatoki i okoliczne wysepki. Do dyspozycji gości mariny jest świetna restauracja, sklep z artykułami spożywczymi i sklep z wyposażeniem żeglarskim. Marina czynna jest przez cały rok.

Warto przypłynąć tutaj podczas swojego chorwackiego rejsu. A wyspie do wyczarterownia jest kilkanaście jachtów. Na wyspie jachty czarterują armatorzy Jadranka Yachting oraz Adria Yachting. Wynająć można tutaj jachty stoczni takich jak: Bavaria, Oceanis, Sun Odyssey, Elan, Dufour.

Rezerwuj jacht online teraz!

Octopus Charter zaprasza do czarterowania jachtów z Mariny Mali Losinj. Wyczarteruj jacht z Mariny Mali Losinj. Armatorzy wynajmują stąd jachty na minimum tydzień. Wyczarterować można jacht od soboty do soboty.

Cena jachtu do wynajęcia zależy od jego wielkości, rocznika i sezonu w którym chcemy wyczarterować jacht. Aby otrzymać bezpłatną kalkulację skontaktuj się z nami 

 

Port Malij Losinj, Marina Mali Losinj - udogodnienia

 

 
Supermarket w porcie: TAK
Parking (za tydzień za samochód): 49 EUR
Najbliższe lotnisko: Pula Airport
Odległość do lotniska: 146 km
Bankomat w porcie: TAK

 

Ulubione Porównaj
Loading