Czarter Jachtu Marina Dalmacja, wynajem jachtu Sukosan, Chorwacja

Sukošan, HR

GPS:
latitude: 44.057153
longitude: 15.295794


Czarter Jachtu Marina Dalmacja, wynajem jachtu Sukosan, Chorwacja

Czarter Jachtu Marina Dalmacja

Sukosan Marina Dalmacija to największa chorwacka marina o powierzchni 124h. Znajduje się 7 km od Zadaru i zna ją zapewne każdy żeglarz, który choć raz czarterował jacht w Chorwacji. Nie bez powodu wielu armatorów wybrało sobie akurat ją na bazę swojej jednostki. Można tutaj wyczarterować jacht armatorów Adriatic Charter, Angelina Yachtcharter, Asta Yachting, Burin Yachting, Inter Yachting i wielu innych. Marina jest położona w doskonałej lokalizacji i gwarantuje liczne warianty tras rejsu. Zakupiona przez Turecką spółkę w 2012 została zmodernizowana i aktualnie jest jedną z najnowocześniejszych i komfortowych marin nad Adriatykiem. W marinie znajdziemy toalety, prysznice i darmowe WiFi. Marina jest otwarta przez cały rok.

Rezerwuj jacht online

Wynająć można tutaj jachty stoczni takich jak: Bavaria, Oceanis, Sun Odysaay, Elan, Dufour. Wyczarterować można również katamarany. Octopus Charter oferuje wynajem jachtów na rejs z Sukosanu Mariny Dalmaci. Wyczarteruj jacht Sukosan Marina Dalmacija już dziś. Odwiedź naszą stronę tam bogata oferta jachtów w Sukosan Marina Dalmacija.

Armatorzy wypożyczają stąd jachty na minimum tydzień. Wynająć można jacht od soboty do soboty. Cena jachtu do wynajęcia zależy od jego wielkości, rocznika i sezonu w którym chcemy wyczarterować jacht. Aby otrzymać bezpłatną kalkulację skontaktuj się z nami

Port Sukosan, Marina Dalmacija - udogodnienia

 

 
Supermarket w porcie: TAK
Parking (za tydzień za samochód): 49 EUR
Najbliższe lotnisko: Zadar
Odległość do lotniska: 11 km
Bankomat w porcie: TAK
Ulubione Porównaj
Loading