Czarter Jachtu Biograd, Wakacje na Jachcie Kornaty, Chorwacja

Šetalište kneza Branimira 1
Biograd, HR

GPS:
latitude: 43.941
longitude: 15.442507


Czarter Jachtu Biograd, Wakacje na Jachcie Kornaty, Chorwacja

Czarter Jachtu Marina Kornati

Marina Kornati to jedna z największych marin Chorwacji. Zlokalizowana bardzo blisko archipelagu Kornaty jest mekką żeglarzy z całego świata. Posiada 15 pirsów wyposażonych w 750 miejsc dla jachtów podłączonych pod wodę i prąd. Marina posiada parking na 700 miejsc (49 EUR za tydzień). Najbliższym lotniskiem jest Zadar oddalony o 25 km. Zużycie wody i prądu wliczone jest w cenę za postój.

W Marinie Biograd wyczarterujesz jachty stoczni BavariaDufourElanOceanisSun Odyssey. W marinie wynajmiesz jachty od 2 do 6 kabin. Wynająć można również katamarany stoczni LagoonBali.

Wynajmij jacht już dziś i popłyń na Kornaty. Octopus Charter oferuje najlepszy wynajem jachtów na rejs z Biogradu. Wyczarteruj jacht z Mariny Kornati już dziś! Tutaj bogata oferta czarteru jachtu na Adriatyku. Armatorzy wypożyczają stąd jachty na minimum tydzień. Wynająć można jacht od soboty do soboty. Cena jachtu do wynajęcia zależy od jego wielkości, rocznika i sezonu, w którym chcemy wyczarterować jacht. Aby otrzymać bezpłatną kalkulację skontaktuj się z nami klikając przycisk wynajmij jacht!

Port Biograd, Marina Kornati - udogodnienia

Supermarket w porcie: TAK
Parking (za tydzień za samochód): 49 EUR
Najbliższe lotnisko: Zadar, Split
Odległość do lotniska: 25 km Zadar, 100 km Split
* Koszt dojazdu taksówką z lotniska w Zadarze to ok. 500 kun
Bankomat w porcie: TAK
Ulubione Porównaj
Loading