Wynajem Jachtów Marina Kremik, Wakacje na Jachcie, Chorwacja

Splitska 22-24
Primošten, HR

GPS:
latitude: 43.570178
longitude: 15.942074


Wynajem Jachtów Marina Kremik, Wakacje na Jachcie, Chorwacja

Wynajem Jachtów Marina Kremik

Marina Kremik położona jest na południe od historycznego miasta Primošten między zatokami Primosten i Raduca. W marinie znajduje się recepcja, kantor, restauracja, sklep spożywczy, warsztat, 5 tonowy dźwig, 30 tonowy wyciąg, 50 tonowy slip, taxi, parking, stacja benzynowa (głębokość 3,5 m).Marina jest doskonale osłonięta od wiatru. Dysponuje 393 miejscami dla jachtów żaglowych, katamaranów oraz łodzi motorowych. Przyjmuje jachty do 25 metrów długość.

W Marinie Kremik wyczarterujesz jachty stoczni Bavaria, Dufour, Elan, Oceanis, Sun Odyssey. W marinie wynajmiesz jachty od 2 do 6 kabin. Do czarteru również dostępne są katamarany.

Wynajmij jacht już dziś i popłyń na Hvar. Octopus Charter oferuje najlepszy wynajem jachtów na rejs z Mariny Kremik. Wyczarteruj jacht z Mariny Kremik już dziś! Tutaj bogata oferta czarteru jachtu na Adriatyku. Armatorzy wypożyczają stąd jachty na minimum tydzień. Wynająć można jacht od soboty do soboty.

Cena jachtu do wynajęcia zależy od jego wielkości, rocznika i sezonu, w którym chcemy wyczarterować jacht. Aby otrzymać bezpłatną kalkulację skontaktuj się z nami klikając  wynajmij jacht!

Skontaktuj się z nami jeśli dotrzebujesz dodatkowych informacji do wynajęcia jachtu

Ulubione Porównaj
Loading