Wynajem Jachtu Novi Vinodoolski, Wakacje na Jachcie, Chorwacja

Mel 1B
Novi Vinodolski, HR

GPS:
latitude: 45.127141
longitude: 14.786587


Wynajem Jachtu Novi Vinodoolski, Wakacje na Jachcie, Chorwacja

Wynajem Jachtu Novi Vinodoolski

Marina Novi jest zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie miejskiego portu Novi Vinodolski. Jest idealnym portem startowym zlokalizowanym na północy Chorwacji skąd można się udać w cudowny rejs po Zatoce Kvarner.

Wyspy Cres, Krk, Rab, Pag, Olib, Silba, Ilovik, Losinj zapraszają załogi który dopiero rozpoczynają swoją przygodę z żeglarstwem, jak I tych którzy wrócą tutaj ponownie zauroczeni pięknem Zatoki Kvarner.

Marina Novi Vinodolski jest świetnie skomunikowana z Europą drogą lądową, jak również łatwo można dostać się tam drogą lotniczą. W obrębie 150 km znajdują się lotniska, Rjeka, Pula, Ljubljana, Trieste.

W Marinie Novi Vinodolski wyczarterujesz jachty stoczni Bavaria, Dufour, Elan, Oceanis, Sun Odyssey. W marinie wynajmiesz jachty od 2 do 6 kabin. Do czarteru również dostępne są katamarany.

Wynajmij jacht już dziś i popłyń na Olib. Octopus Charter oferuje najlepszy wynajem jachtów na rejs z Mariny Novi Vinodolski. Wyczarteruj jacht z Mariny Kornati już dziś! Tutaj bogata oferta czarteru jachtu na Adriatyku. Armatorzy wypożyczają stąd jachty na minimum tydzień. Wynająć można jacht od soboty do soboty.

Cena jachtu do wynajęcia zależy od jego wielkości, rocznika i sezonu, w którym chcemy wyczarterować jacht. Aby otrzymać bezpłatną kalkulację czarteru jachtu skontaktuj się z nami klikając przycisk wynajmij jacht!

 

Novi Vinodoolski, Marina Novi Vinodolski - udogodnienia

 

Supermarket w porcie:  
Parking (za tydzień za samochód):  
Najbliższe lotnisko:  
Odległość do lotniska:  
Bankomat w porcie:
Ulubione Porównaj
Loading