Czartery Jachtów Marina Zaton, Wakacje na Jachcie Szybenik, Chorwacja

Zaton Šibenski, HR

GPS:
latitude: 43.786172
longitude: 15.82322


Czartery Jachtów Marina Zaton, Wakacje na Jachcie Szybenik, Chorwacja

Czartery Jachtów Marina Zaton Szybenik 

Marina Zaton Sibeński położona jest w zatoce pomiędzy jeziorem Pukljanskim a kanałem Šibenickim. Czarterując jacht można przy okazji odwiedzić Park Narodowy Krka, gdzie podziwia się piękne wodospady. Największym armatorem czarterującym jachty w Marinie Zaton Sibeński jest Dream Yacht Charter, armator z największą flotą jachtów do czarteru i  lider na rynku czarteru jachtów.

W Marinie Marinie Zaton Sibeński wyczarterujesz jachty stoczni Bavaria, Dufour, Elan, Oceanis, Sun Odyssey. W marinie wynajmiesz jachty od 2 do 6 kabin. Do czarteru również dostępne są katamarany.

Rezerwuj jacht online w marinie Zaton 

Wynajmij jacht już dziś i popłyń na Kornaty. Octopus Charter oferuje najlepszy wynajem jachtów na rejs z Mariny Zaton Sibeński. Wynajmij jacht z Mariny Zaton Sibeński już dziś! Tutaj bogata oferta czarteru jachtu na Adriatyku. Armatorzy wypożyczają stąd jachty na minimum tydzień. Wynająć można jacht od soboty do soboty.

Cena jachtu do wynajęcia zależy od jego wielkości, rocznika i sezonu, w którym chcemy wyczarterować jacht. Aby otrzymać bezpłatną kalkulację skontaktuj się z nami 

Ulubione Porównaj
Loading