Czarter Jachtu Wyspa Vrgada, Wakacje na Jachcie, Chorwacja

Vrgada, HR

GPS:
latitude: 43.857892
longitude: 15.503973


Czarter Jachtu Wyspa Vrgada, Wakacje na Jachcie, Chorwacja

Wyspa Vrgada Wakacje na Jachcie w Chorwacji 

Vrgada jest zlokalizowana w archipelagu Šibenik, na północny-zachód od wyspy Murter, 4,6 km od kontynent. Wyspa Vrgada to konieczny punkt na trasie naszych wakacji na jachcie.  Aby Cumować można tutaj między plażą a sąsiednią, bezludną wysepką Artina. Dla jachtów  przygotowano  20 boi cumowniczy.

Na wyspie nie ma aut, dozwolony jest tylko ruch rowerowy. Wyspa ma piękne piaszczyste plaże (rzadkość w Chorwacji). Na wyspie nie wynajmiemy jachtu, można się tutaj dostać i korzystać z uroków tej pięknej wyspy tylko wynajętym jachtem. Najbliższe porty, gdzie można wynająć jacht to Biograd, Murter, Pirovac, Vodice 

Za cumowanie pobierana jest opłata. Za każdy metr jachtu należy zapłacić 15 HRK. 

Wyspa na pewno warta odwiedzenia wynajętym jachtem z pobliskiego portu w Bigoradzie, można wynająć jacht również w Marinie Murter, w Marinie Pirovać i Vodice. 

Swoją różnorodnością fauny i flory oraz brakiem zanieczyszczen (brak ruchu samochodowego) zachęca do odwiedzenia podczas wakacji na jachcie. 

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź jacht blisko  wyspy Vrgada. Wymarzone wakacje na jachcie czekają na Ciebie już dziś. 

 

Ulubione Porównaj
Loading