Octopus Charter - O nas

Szukasz jachtu idealnego na wakacje? Planujesz rejs w Chorwacji, wakacje na jachcie na Morzu Śródziemnym, czy wypoczynek na katamaranie na innym ciepłym akwenie?

Octopus Charter ma dla Ciebie czarter jachtów w pakiecie z kilkoma niezbędnymi usługami, zarówno dla początkującego jak i doświadczonego skippera. Nasze jachty czarterowane są bez konieczności płacenia kaucji, tam gdzie armator wyraża na to zgodę. Oferujemy aktualną ofertę jachtów do wynajęcia online z darmową wstępną rezerwacją oraz możliwością jej anulacji. Jeśli tylko masz pytania o szczegóły wyposażenia wynajmowanego jachtu, służymy pomocą. Na życzenie proponujemy trasy Twojego rejsu.

To wszystko składa się na gwarancję, że Twojego wypoczynku nie zepsują niespodzianki czyhające na jachtach, których nie znasz i akwenach, po których nie żeglowałeś. My sprawdziliśmy je dla Ciebie.

Dlaczego my?

Tysiące jachtów w najlepszych cenach
Tysiące jachtów w najlepszych cenach

Oferujemy czarter jachtów na wszystkich akwenach. Posiadamy dostęp do baz danych skupiających wszystkich najlepszych armatorów. Kilka kliknięć dzieli Cię od wyszukania idealnego jachtu.

Opieka doświadczonych kapitanów 24/7
Opieka doświadczonych kapitanów 24/7

Czarterując jacht z nami dostajesz numer awaryjny, pod który możesz dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Podpowiemy w jakiej marinie spędzić noc, gdzie płynąć w oparciu o świeżą prognozę, co zrobić jeśli jacht doznał uszczerbku.

Trasa rejsu dostosowana do warunków pogodowych
Trasa rejsu dostosowana do warunków pogodowych

Dobre planowanie to połowa sukcesu, pogodę jednak zaplanować ciężko. Jeśli nie jedziesz na Kanary, nie jesteś w stanie powiedzieć, że będzie wiało 4-6 z NE. Na życzenie, w oparciu o aktualną prognozę w trakcie rejsu podpowiemy Ci gdzie płynąć, aby żegluga była bezpieczna

Szkolenia w najlepszej szkole żeglarskiej!
Szkolenia w najlepszej szkole żeglarskiej!

Chcesz się szkolić? Może masz patent, ale chciałbyś ugruntować wiedzę i rozwinąć umiejętności? Zapraszamy do Ocean Team Sailing School – subiektywnie najlepszej szkoły żeglarskiej w Polsce! 

Zniżki na następny czarter!
Zniżki na następny czarter!

Wracasz do nas? Cieszymy się i na kolejny czarter zaproponujemy ci ofertę ze specjalną zniżką. Cenimy lojalność naszych klientów, jednocześnie będzie na miło jeśli polecisz nas swoim znajomym!

Sailor

Kto za tym stoi

Nazywam się Piotr Nikiel i od 16 lat zajmuję się żeglarstwem. Jestem kapitanem jachtowym i instruktorem żeglarstwa.

Od ponad 10 lat przemierzam morza i oceany. Tysiące godzin w rejsach na różnych jachtach nauczyły mnie, że każdy żeglarz pożąda czegoś innego. Opłynąłem całą Europę, przemierzyłem Atlantyk, odwiedziłem wiele egzotycznych wysp, ale miałem też okazję zawitać na pewien śmierdzący żaglowiec - tak to w Polsce bywa. Przeszkoliłem setki osób z różnych dziedzin począwszy od intensywnych manewrówek, a na radiooperatorach LRC skończywszy.

Pływałem zarówno na standardowych jachtach czarterowych, luksusowych superjachtach jak i spartańsko urządzonych ścigaczach oceanicznych. Orałem samotnie Bałyk w ramach Wielkiej Żeglarskiej Bitwy o Gotland. Współtworzyłem jedną ze szkół żeglarskich w Polsce. Mam doświadczenie, więc możesz mi zaufać.

Czym się zajmuję?

Organizuję rejsy i szkolenia zarówno dla studentów, lekarzy, marynarzy, budowniczych mostów, biznesmenów, prawników, inżynierów, operatorów, informatyków, marketingowców, rodzin z małymi dziećmi i wszystkich innych, dla których żeglarstwo jest pasją.

Wiem, jaki jacht przygotować dla rodziny z dziećmi w Grecji, a jaki dla grupy znajomych na Morzu Północnym. Wiem, że Twoje wakacje są ważne, dlatego ważne jest gdzie i na jakim jachcie je spędzisz. Wiem, że najgorsze to przejść cały pirs w marinie w poszukiwaniu naszego jachtu, oglądając inne piękne łodzie i na końcu ujrzeć, pożółkłą starą łódkę, po  czym przez tydzień chodzić po jachcie z narzędziami i wszystko naprawiać, zastanawiając się czy było to warte 100 EUR oszczędności w cenie czarteru.

Wraz z zespołem stworzę ofertę zaspokajającą Twoje oczekiwania. Czarter w Chorwacjirejs ze skipperem w Grecji, a może indywidualne szkolenie na Wyspach Kanaryjskich? Wybierając czarter jachtów przygotujemy dla Ciebie trasę, podpowiemy co zobaczyć, a jakich miejsc unikać, otrzymasz również numer telefonu awaryjnego, czynny 24h na dobę w razie gdyby coś się stało i potrzebowałbyś pomocy.

Ulubione Porównaj
Loading